Infolinia 8:00-16:00, pn.-pt.: 799 399 309E-mail: kontakt@programcaparol.pl

Aktualności

16.08.2023
Przegląd rynku

Trwa kampania reklamowa Caparol „Mój patent na…”

Trwa kolejny miesiąc działań reklamowych marki Caparol. Kampania pod nazwą „Mój patent na…” prezentuje szereg rozwiązań Caparol na problemy wykonawcze, które mogą się pojawić podczas wykończenia elewacji lub malowania wnętrz.

Prace wykonawcze bywają wyzwaniem, zarówno dla wykonawcy, jak i inwestora. Zachęcamy do skorzystania z patentów Caparol na malowanie ścian wnętrz, ocieplanie i tynkowanie elewacji z profesjonalnymi produktami marki Caparol, które ułatwią pracę i zapewnią idealny efekt.

Wszystkie patenty Caparol można obejrzeć na naszym kanale YouTube. Przekonasz się, że na wyjątkowo odporną i czystą ścianę najlepsze są nasze 2 nowości: CapaStrong i CapaCeramic. Poznasz także patent na malowanie sufitu bez pasów i niezawodną farbę CapaSilan, która gwarantuje taki efekt. Dowiesz się, że warto sięgnąć po grunt CapaSol RapidGrund i wałek, gdy masz do czynienia z trudną, wymywającą się gładzią. Wśród naszych niekwestionowanych patentów jest również zestaw farb do wnętrz CAPAROL Samtex do codziennej pracy malarskiej, gwarantujący trwały i pewny efekt.

Sezon elewacyjny w pełni, sięgnij więc po patenty Caparol do wykończenia elewacji. Na kanale YT Caparol Polska można znaleźć na przykład patent na naprawę mikropęknięć na elewacji, z zastosowaniem farby elewacyjnej PermaSilan NQG. W ofercie mamy także tynk silikonowy CarboPor jako patent na ekstremalnie tynkowanie dzięki zawartości włókien węglowych. A jeśli wykonujesz ciemną elewację, która jest ocieplona, to koniecznie poznaj farbę elewacyjną CoolProtect i nasz patent na ciemną elewację bez pęknięć.

 

Wszystkie patenty i rozwiązania marki Caparol znajdziesz na https://www.caparol.pl/mojpatentna. Zapraszamy też do obserwowania naszych mediów społecznościowych: