Infolinia 8:00-16:00, pn.-pt.: 799 399 309E-mail: kontakt@programcaparol.pl

Aktualności

18.05.2020
Co nowego w programie

Nowe udogodnienie – noty księgowe w formie elektronicznej

Już od dziś w programie partnerskim Liga Profesjonalistów każdy Wykonawca będzie miał możliwość otrzymania noty księgowej za zasilenie karty przedpłaconej w formie elektronicznej.

Dostępna opcja pojawi się w powiadomieniach w panelu Wykonawcy, gdzie należy wyrazić zgodę na proponowaną elektroniczną formę otrzymywania not księgowych. Dodatkowo, wyboru będzie można dokonać przy składaniu zamówienia zasilenia karty przedpłaconej. Niezbędną elementem, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania opcji not elektronicznych, jest adres e-mail, na który wysyłane będą e-dokumenty. Jeśli do tej pory nie został uzupełniony na koncie użytkownika adres e-mail, po jego podaniu zostanie wysłany link weryfikacyjny, a po kliknięciu w niego wszystko będzie gotowe do wysłania pierwszego dokumentu. Użytkownik, który już wcześniej uzupełnił na swoim koncie adres e-mail nie otrzyma linku weryfikacyjnego. W przypadku gdy Wykonawca będzie chciał otrzymać notę księgową na inny adres niż podał na swoim koncie, będzie konieczna zmiana adresu e-mail na koncie użytkownika oraz jego weryfikacja poprzez otrzymany e-mail.

Wykonawca będzie mógł zmienić decyzję i powrócić do fizycznego otrzymywania not księgowych. W przypadku braku możliwości wysłania not drogą elektroniczną, dokumenty będą wysyłanie metodą tradycyjną.

Jakie korzyści niesie za sobą cyfryzacja procesu wysyłania not księgowych? Jest to niewątpliwe optymalizacji ścieżki wymiany dokumentacji księgowej oraz usprawnienie procesu zamawiania nagród, co stanie się szybsze i wygodniejsze zarówno dla Wykonawców, jak i dla nas. Znacznie zredukujemy też ilość wykorzystywanego papieru, a więc uczynimy zamawianie nagród procesem bardziej ekologicznym i wydajnym.